Міжнародний фестиваль «Веселка миру» запрошує творчу молодь!

Дата: 07.09.2017 09:17

Міністерство культури України інформує про те, що відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, з 20 по 23 листопада 2017 року у м. Попрад (Словацька Республіка) заплановано проведення ІІІ Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».
Метою Фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього. У Фестивалі братимуть участь діти і молодь України та Словацької Республіки.
Номінаціями Фестивалю є: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я», вокал, хореографія, інструментальний, театральний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво.
До співпраці запрошуються органи державної влади, місцевого самоврядування, навчальні заклади, творчі колективи, громадські організації, благодійні фонди, заклади культури, засоби масової інформації для сприяння молодим талантам щодо участі у Фестивалі.
За додатковою інформацією прохання звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01, 067-407-77-98, 097-908-52-28, 050-447-49-68, 093-214-64-17.