Міжнародний пленер на Тульчинщині

Дата: 27.08.2014 16:44

Протягом 10 – 26 серпня 2014 року на території Музею просто неба «Козацька левада» (с. Кинашів) проведено Міжнародний художньо-графічний та скульптурний пленер «Мистецька Вільниця» за підтримки Національної спілки художників України. Прикметно, що мистецький форум зібрав досвідчених митців з різних куточків України, в т.ч. з Севастополя і Луганська.
23 серпня в м. Тульчині виставку художніх робіт учасників цього пленера відвідали голова Національної спілки художників України Андрій Чебикін, голова райдержадміністрації Галина Роспутна, міський голова Валерій Весняний та інші шанувальники мистецтва. Виставка відбулася у палаці Потоцьких, що є навчальним корпусом Тульчинського училища культури (директор – Леонід Трачук).
Всі учасники пленера були нагороджені дипломами, а організатор такого чудового заходу до 23-ї річниці української Незалежності – Заслужений художник України Михайло Довгань, таким чином, на високому рівні відзначив особистий день народження.