Міжнародна виставка «Asia (Beijing) International import Food Expo 2016

Дата: 19.01.2016 12:51

У період з 14-16 квітня 2016 року в м. Пекін (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка Asia (Beijing) International import Food Expo 2016 (“ AIFE 2016 “).
Метою зазначеної виставки є створення платформи для налагодження безпосередніх контактів між іноземними виробниками харчової продукції, які мають зацікавленість щодо роботи на китайському ринку, та місцевими імпортерами і дилерами. Загальна виставкова площа складає близько 35 тис. квадратних метрів, очікувана кількість експонентів – понад 1500 компаній.
У разі зацікавленості, за більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за посиланням: http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/43605-mizhnarodna-vistavka-asia-beijing-international-import-food-expo-2016-kharchova-galuzy.
З організаційних питань щодо участі у виставці просимо звертатись безпосередньо до її організаторів (контактна особа: Cathy Zhao,
Тел: 8615011005702, e-mail: cathy@sbwexpo.cn)