Міжвідомча нарада між суб’єктами дотичними до захисту прав дитини

Дата: 19.10.2018 14:37

19.10.2018 року начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації було організовано та проведено міжвідомчу нараду на засідання якої були запрошені представники Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, Тульчинської центральної районної лікарні, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Тульчинського відділу ГУ НП України у Вінницькій області. В ході засідання були обговорені питання щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи з дітьми в умовах новоприйнятої постанови Кабінету Міністрів України №800 від 03.10.2018 року «Порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», покращення взаємообміну інформацією між суб’єктами дотичними до захисту прав дитини стосовно дітей, які потребують соціального захисту, перебувають в складних життєвих обставинах, щодо здоров’я та життя яких існує небезпека.
Результатом проведення міжвідомчої наради стало узгодження алгоритму взаємодії між структурами щодо роботи із сім’ями та дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю.