«Молодь Тульчинщини – інвестиція в майбутнє!»

Дата: 11.07.2016 09:36

З 4 по 8 липня 2016 року з ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, з метою заохочення молоді до активної участі у громадському житті у дитячому санаторії «Подільський Артек» відбувся молодіжний табір-форум «Молодь Вінниччини – інвестиція у майбутнє». Більшість районів була представлена трьома активістами. Тульчинщину гідно презентували наші юнаки: Долінський Павло, Тимощук Вадим та Юрківський Руслан. Усі чотири дні, за словами учасників, промайнули як один, адже організатори табуру-форуму запропонували дуже змістовну та насичену програму, до якої входили і психологічні тренінги, і тематичні квести, і основи першої медичної допомоги, і зрештою, просте невимушене спілкування з ровесниками на дозвіллі й обмін передовим досвідом. Незабутнє враження залишила зустріч з губернатором Вінниччини Валерієм Коровієм, який завітав на форум 7 липня. Валерій Вікторович отримав від делегатів табору-форуму масу молодіжних ініціатив та пропозицій, які йому дуже сподобались та пообіцяв сприяти у їх реалізації. Приємно було Руслану Юрківському отримати привітання від губернатора, адже саме у цей день юнаку виповнилось 20 років. З масою позитивних вражень та стійким переконанням, що такі заходи як ніколи, потрібні молодому поколінню, з цінними настановами губернатора, делегати завершили свою роботу й очікують нових молодіжних проектів цьогоріч.