Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату

Дата: 25.02.2016 09:47

На базі міжшкільного навчального виробничого комбінату 24 лютого Управлінням ПФУ у Тульчинському районі було проведено зустріч з старшокласниками з різних шкіл району (м. Тульчин, с. Ганнопіль, с. Тиманівка) під гаслом «Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату», де було роздано Анкети, з метою з’ясування обізнаності їх у деяких питаннях пенсійного забезпечення та поняття легальної зарплати, а також інформаційні буклети. В ході спілкування було переглянуто ряд тематичних слайдів, які відображають дану тему. І на завершення учням згадали мультик з дитинства «Стрекоза и муравей», після перегляду якого було зроблено висновок: «Легальна зайнятість, праця і зарплата сьогодні – це забезпечена старість завтра». І щоб не було, як тій «стрекозі», що «лето красное пропела, оглянуться не успіла, как зима (старість) катит в глаза».

Молодь розуміє, підтримує і каже «Ми за легальну зарплату!» і «Ні зарплаті в тіні!».