Моніторинговий візит експертів DESPRO до району

Дата: 24.10.2016 16:29

У рамках підтримки проекту Інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у Тульчинському районі, 24 жовтня 2016 року відбувся моніторинговий візит експертів DESPRO до району.

З боку DESPRO у візиті взяли участь: Юрг Крістен – директор проекту DESPRO (Швейцарія), В’ячеслав Сороковський та Дмитро Лазненко - експерти DESPRO.

Робочий візит відбувся за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного та інших членів Керівного комітету.

Учасниками зустрічі обговорено критерії та умови приєднання нових громад до системи поводження з твердими побутовими відходами, здійснено візит на місце будівництва полігону, пакування сортованих відходів, а також до міського комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс».