Мова йшла про безпеку і надзвичайні ситуації

Дата: 03.07.2018 15:00

3 липня 2018 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого було розглянуто наступні питання:
І. Про забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки на об’єктах збирання, зберігання та переробки зерна, заготівлі грубих кормів у 2018 році.
ІІ. Про створення та належне утримання підрозділів місцевої пожежної охорони в районі.
ІІІ. Про результати проведення позапланових перевірок дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
ІV. Про забезпечення промисловими засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованій зоні можливого хімічного забруднення засобами захисту органів дихання у разі виникнення надзвичайних ситуацій на хімічно-небезпечних об’єктах.
V. Про виконання заходів щодо запобігання отруєнь грибами серед населення району в 2018 році та їх профілактиці в 2019 році (було затверджено «План заходів з попередження та профілактики отруєнь грибами серед населення району на 2019 рік на території Тульчинського району»).
За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень підготовлені рішення, доведені до виконавців.