Мова йшла про готовність до весняно-польових робіт

Дата: 17.03.2016 08:40

16 березня 2016 року в конференц-залі адміністративного будинку Тульчинської районної ради та райдержадміністрації відбулася нарада-семінар на тему: «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт 2016 року» за участю заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальника управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Василя Темченка, директора Державної установи «Вінницька філія Інституту охорони грунтів України», заслуженого працівника сільського господарства Василя Пасічняка, керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів, фермерів Тульчинщини.
Вступне слово мав перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник. Про стан готовності господарств агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Також виступали перед учасниками наради начальник районного управління юстиції Микола Лазарук, фахівці агропромислового управління: старший інспектор з охорони праці та інженерно-технічного забезпечення Анатолій Дачевський, головний спеціаліст відділу аналізу та фінансово-кредитного забезпечення Галина Брижата, запрошені представники ряду комерційних банків і компаній України.