«МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 22.03.2019 16:19

21.03.2019 року напередодні канікул провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості зустрілася з учнями 10 – х класів Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 гімназія ім. О.С. Пушкіна м. Тульчина. Мета зустрічі презентація профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ференець Тетяна розповіла учням, що платформа складається з трьох методик: дослідження професійних інтересів і цінностей, інтелектуальних професійно-значущих якостей та соціально-психологічних професійно-значущих факторів. Т.Ференець зазначила , що зручністю даного проекту є те, що користувач платформи має змогу пройти тестування з будь-яких електронних носіїв, у яких є доступ до мережі Інтернет.

Наприкінці заходу учні мали змогу зайти на сайт профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» через мобільний телефон , щоб побачити як виглядає реєстрація в даній програмі.