На апаратній нараді - про найголовніше

Дата: 29.07.2014 09:12

28 липня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності Тульчинщини. Зокрема, голова райдержадміністрації подякувала присутнім за оперативний збір минулої неділі коштів (4000 гривень) на потреби військовослужбовців – земляків, які несуть службу в зоні АТО, закликала продовжити роботу в даному напрямку, наголосила на важливості: виконання розпорядження голови облдержадміністрації по створенню та забезпеченню роти охорони територіальної оборони при районному військовому комісаріаті, залученні до цієї роботи органів місцевого самоврядування, населення, організації інформаційного супроводу мобілізаційних заходів; завершення робіт щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року (завезення палива, пітготовка приміщень котелень, санвузлів, класних кімнат, коридорів), спрямування для цього коштів із різноманітних джерел; виконання завдань по створенню прийомних сімей ( до завершення року має бути створено 3 сім’ї); постійної, належної уваги до проблем сімей переселенців із Автономної Республіки Крим та Сходу держави (на даний час в районі 16 сімей з Донецької, Луганської областей та 6 сімей з Автономної Республіки Крим), а також сімей військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО, на лікуванні після поранення (2 чол.), в полоні (1 чол.). Крім цього, керівник району акцентувала увагу присутніх на актуальності впровадження на території району проектів з роздільного збирання та сортування сміття, реалізації заходів швейцарсько-українського проекту DesPro (стратегія поводження з твердими побутовими відходами), ширшому залученні до цієї роботи депутатського корпусу, виконкомів місцевих рад, жителів за місцем проживання у тому числі в сільській місцевості. Голова райдержадміністрації також наголосила на недостатній роботі комунальних служб та відсутності зацікавленості підприємців, керівників організацій, установ, населення стосовно дотримання належного санітарного стану прилеглих територій, зон відпочинку та необхідності дієвого контролю за санітарним станом населених пунктів.
Очільник райдержадміністрації доручила учасникам наради в складних умовах сьогодення забезпечити: чітку, злагоджену, безпечну роботу колективів підприємств, установ, організацій району; життєдіяльність територіальних громад, інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, а керівникам районного центру первинної медико-санітарної допомоги необхідно напрацювати пропозиції щодо переходу на альтернативні види палива окремих закладів охорони здоров’я району, які споживають найбільшу кількість природного газу.