На апаратній нараді в райдержадміністрації розглядалися питання ро-боти закладів культури і початку опалювального сезону

Дата: 17.10.2016 17:01

17 жовтня 2016 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

На нараді йшла мова про стан організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму райдержадміністрації за наслідками відповідної перевірки (доповідала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда); про стан проходження опалювального сезону 2016 – 2017 років у районі (доповідав головний спеціаліст відділу містобудування, архфтектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук).

Після детального обговорення цих питань учасники наради заслухали ряд оголошень та повідомлень.