На честь князя Київського Володимира Великого

Дата: 20.05.2015 08:47

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 25 лютого 2015 року № 107 «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси – України», відповідного розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 18 березня 2015 року № 162 в Тульчині 19 травня 2015 року відбувся тематичний концерт, ініціатором якого є Тульчинсько – Брацлавська єпархія за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації та Тульчинського училища культури.

Мистецький захід відвідали начальник Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, представники духовенства Тульчинсько – Брацлавської єпархії на чолі з благочинним храмів м. Тульчина, завідувачем відділом зовнішніх відносин єпархії о. Романом (Рудаковим).