На нараді в голови райдержадміністрації про найголовніше

Дата: 03.11.2014 13:26

3 листопада 2014 року відбулась нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: про введення в експлуатацію новозбудованої котельні Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназії та забезпечення належного опалення закладів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2014-2015 років; про завершення переведення котелень на альтернативні види палива на окремих об’єктах соціальної сфери району; про виконання районного бюджету за 10 місяців поточного року; про хід збирання цукрових бюряків та кукурудзи; про кооперування коштів господарюючих суб’єктів району для проведення ремонту проблемних ділянок доріг; про належне використання субвенцій місцевими радами до кінця року у повному обсязі; про організацію благодійної допомоги військовослужбовцям-землякам, які беруть участь у антитерористичній операції, та їхнім сім’ям; про здобутки місцевих спортсменів та організацію спортивних змагань.

Підвела підсумки наради голова райдержадміністрації Г.Роспутна, акцентувавши увагу присутніх на забезпеченні виконання завдань з теплоенергозбереження, оперативному завершенні переведення об’єктів соціальної сфери, на які розроблено проектно-кошторисну документацію, на альтернативні види палива, проведенні підготовки до тендерних торгів у 2015 році.