На нараді в райдержадміністрації про підсумки за перше півріччя 2015 року

Дата: 06.07.2015 11:00

3 липня 2015 року в м. Тульчині відбулась робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про пріоритетні напрямки Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік та проміжний аналіз стану їх виконання за підсумками першого півріччя 2015 року (доповідали перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник, начальник управління економіки райдержадміністрації Ю.Дудкевич, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.Зубченко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації В.Руденко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Богач, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан, головний лікар комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» В.Нечипорук, головний лікар Тульчинської ЦРЛ В.Лисиця, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації К.Третьякова); 2) Про стан виконання бюджетів всіх рівнів за підсумками першого півріччя 2015 року (доповідали начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Шевчук, начальник Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Л.Пастушенко).

Учасники наради розглянули проміжні підсумки роботи різних галузей економіки та соціальної сфери, обговорили шляхи розв’язання проблем і виконання першочергових завдань району в цілому і територіальних громад, зокрема.

Голова райдержадміністрації М.Підболячний наголосив на необхідності особливу увагу звернути на реальний сектор економіки, перспективи та тенденції розвитку агропромислового комплексу району, вирішенні питань надання населенню адміністративних послуг, продовженні роботи щодо енергозбереження та енергоефективності, допомоги малому і середньому бізнесу, залучення інвестицій, виконання бюджетів всіх рівнів. Крім цього, керівник району акцентував увагу присутніх, що з людьми треба працювати з душею - почути, зрозуміти, заспокоїти.

Голова райдержадміністрації М.Підболячний також вручив Подяку Центральної виборчої комісії за належну організацію виборів у 2014 році на території району начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олені Траченко.