Дата: 10.03.2015 16:44

Таку інформацію оприлюднив під час щотижневої наради у голови ОДА директор департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар.
Він зауважив, що в обласному бюджеті на 2015 рік передбачені кошти на погашення кредиторської заборгованості по роботах з переведення котелень у 2014 році на суму близько 4 мільйонів гривень, на заходи з енергозбереження передбачено 5 мільйонів гривень.
В зв'язку із змінами у бюджетному та податковому законодавстві, у поточному році значно зміцнені районні, сільські, селищні та міські бюджети. Департаментом проведено моніторинг щодо джерел фінансування об’єктів бюджетних закладів, опалювальні системи яких пропонується у 2015 році перевести на альтернативні види палива.
Планується використовувати наступні джерела фінансування:
- кошти місцевих бюджетів – 28,3 мільйонів гривень,
- інші джерела фінансування – 71,8 мільйонів гривень,
- відсутні джерела фінансування – 19,3 мільйонів гривень.
В бюджетній сфері, найбільшим споживачем природного газу в області є населення – понад 60% .
На реалізацію програм пільгового кредитування населення з енергозбереження у 2015 році передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій. У 2015 році Державним Агентством з енергоефективності та енергозбереження України заплановано розширення переліку заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню.