НА ТУЛЬЧИНЩИНІ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ПО СКОРОЧЕННЮ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Дата: 05.07.2016 15:24

Протягом шести місяців 2016 року за рахунок заходів із забезпечення самостійного погашення та упередження виникнення податкового боргу платників податків до бюджету Тульчинщини надійшло 3,3млн.грн.

Направлено позовів до суду щодо стягнення податкового боргу за рахунок коштів та майна боржників в сумі 162,8тис грн.

Наразі на виконанні в органах Державної виконавчої служби протягом 2016 року перебували виконавчі документи щодо стягнення податкового боргу на суму 29,6тис грн. щодо 18 суб’єктів господарської діяльності-боржників

Також за звітний період Тульчинським відділенням Немирівської ОДНІ ГУ ДФС у Вінницькій області було передано до відділу ДВС Тульчинського РУЮ 43 вимоги про стягнення боргу по єдиному соціальному внеску на суму 143,0 тис.грн. З урахуванням вимог, переданих у попередніх періодах, за рахунок спільних заходів ОДПІ та ДВС погашено заборгованість у сумі 37 тис.грн.