На Вінниччині буде розгорнуто ще один батальйон територіальної оборони

Дата: 24.02.2015 09:37

Про це під час щопонеділкової оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації повідомив очільник регіону Анатолій Олійник.
Керівник області зазначив, що є відповідна директива про розгортання на території Вінниччини ще одного батальйону – стрілецького, який, поряд з уже діючим 9-им, що базується нині в Гайсині, виконуватиме функції по забезпеченню територіальної оборони області.
«За законодавством на нас будуть покладені обов’язки щодо початкового матеріально-технічного забезпечення нового підрозділу, і ми вже тепер продумуємо наші подальші кроки в цьому напрямі», - зауважив Анатолій Олійник.
Очільник регіону також наголосив, що до 1 березня Гайсинська військова частина має прийняти другу чергу особового складу 59-ї бригади. Тож сьогодні обласна влада вирішує питання теплозабезпечення ще однієї казарми та працює над відновленням водопостачання та водовідведення.