На Вінниччині митні декларації оформляють у сім разів швидше нормативу

Дата: 24.06.2014 08:12

У травні на цю процедуру громадяни витрачали 31 хвилину. Прискорює процес, оформлення товарів по митних деклараціях типу ЕА, яке дає можливість оформити імпортовані товари без їх фізичного пред’явлення митниці призначення. Тобто одразу після перетину митного кордону товар випускається у заявлений підприємцем митний режим. Використовувати такий тип митних декларацій можна за умови, що будуть проведені усі форми контролю у пункті пропуску і не буде ризиків, сформованих автоматично. Оформлення декларацій ЕА пришвидшує товарообіг, скорочує затрати часу та грошей на здійснення митних процедур. Доказом цього є збільшення кількості суб’єктів ЗЕД, які обирають для себе саме такий варіант оформлення. У 2013 році Вінницька митниця оформила всього 32 декларації типу ЕА, а лише за травень цього року – 205.
ГУ Міндоходів у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці