На Вінниччині створено штаб оборони для координації дій ЗСУ, НГУ, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах

Дата: 29.11.2018 14:19

Розпорядження № 912 голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підписав 28 листопада 2018 року. Відповідно до розпорядження утворено штаб оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.

Також, розпорядженням утворено контактний центр Штабу, який розміщується в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та визначено телефонні номери, за якими населення може поставити запитання, що стосуються воєнного стану, чи будь-яких надзвичайних ситуацій. Телефони «гарячої» лінії: 67-17-15; 67-07-20 працюватимуть цілодобово.