На Вінниччині триває прийом заявок на участь у конкурсі бізнес-планів підприємців-початківців

Дата: 08.04.2019 15:05

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Валерія Коровія від 17 квітня 2018 року № 315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» в рамках Плану дій з реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року продовжується прийом он-лайн заявок на участь у конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), який триватиме до 22 квітня 2019 року.

У конкурсі можуть брати участь:

• юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову підтримку) за рахунок коштів обласного бюджету.

Виконавчий адміністратор конкурсу Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович,

тел. (063) 778-16-16, e-mail: stina.org@gmail.com.

Детальна інформація за посиланням.