На засіданні громадської ради обговорили питання надання соціальної допомоги учасникам АТО

Дата: 05.11.2015 12:07

4 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбулися загальні збори громадської ради при облдержадміністрації. На порядок денний були винесенні питання надання якісних медичних послуг та забезпечення медикаментами, стан реалізації медичної реформи на Вінниччині, надання медичної, психологічної, юридичної, соціальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. На збори були запрошенні представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, які надали відповіді на питання з порядку денного, зокрема щодо надання якісної та своєчасної медичної, психологічної, юридичної, соціальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Присутній на розширеному засіданні громадської ради голова Громадських рад України Павло Петреченко презентував Всеукраїнську Платформу громадянського суспільства «Збудуємо Європу в Україні» та запропонував членам громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації долучитися до її створення та діяльності в подальшому.