Дата: 21.05.2014 13:00

Національна академія державного управління при Президентові України розпочала черговий набір на навчання слухачів магістратури на денну та заочну форми за новими практико орієнтованими спеціальностями напряму підготовки “Державне управління” (докладніше у доданому файлі).
Зважаючи на необхідність кадрового забезпечення проведення реформ, врахування зростаючих тенденцій децентралізації державного управління рекомендуємо направити Ваших кандидатів на навчання за спеціальностями “Місцеве самоврядування” та “Регіональне управління”.
Більш детальні консультації можна отримати за телефоном у Києві (044) 456-82-77 або відправивши листа за цією адресою.
З повагою,
кафедра регіонального управління, місцевого самоврядування
та управління містом Національної академії державного управління