Надання адміністративних послуг відділом державних допомог

Дата: 31.10.2018 14:51

На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 6059 одержувачів усіх видів державних допомог, яким нараховано та виплачено 58705,3 тис. грн. Заборгованість по виплаті коштів відсутня.
У відділ державних соціальних допомог в поточному році поступило 2442 заяви для призначення 2747 допомог, призначено та передано до виплати 2632 справи.
З них:
- тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме – 15 сім’ям;
- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 797 сім’ям;
- допомога у зв’язку з вагітністю та пологами – 174 особі;
- допомога при народженні дитини – 327 сім’ям;
- допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 24 особам;
- допомога на дітей одиноким матерям – 876 особам;
- державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 159 особам;
- надбавка на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 62 особам;
- державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю – 62 особам;
- компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги – 31 особі;
- допомога по догляду за особою, яка досягла 80-річного віку або інвалідом І групи – 109 особам;
- грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним – 111 особам.
Проведено 9 засідань комісії по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню державних допомог, пільг та компенсацій, де розглянуто 343 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, з них 7 сім’ям відмовлено в допомозі у зв’язку з тим, що серед працездатних членів сім’ї є особи, які не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівня акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги, та 1592 заяви для призначення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.