Найважливіше завдання – робота з дітьми

Дата: 18.11.2013 15:02

«На постійному контролі в райдержадміністрації знаходяться питання виконання доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо збереження і розширення мережі позашкільних та дошкільних навчальних закладів у районі згідно соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» - підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Іванович Побережник під час проведення апаратної наради 18 листопада 2013 року за участю голови районної ради О.Авраменка, заступників голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан повідомив, що позашкільна галузь району є однією з найбільших серед районів області, має чимало позитивних напрацювань, досягнень дітей, займає місця серед «трійки» лідерів Вінниччини. Триває наполеглива робота по ремонту та відкриттю дошкільних закладів, які охоплюють 92,2 % дітей району віком від 3 до 6 років.
На нараді розглядалися також ряд інших питань гуманітарної сфери, сільського господарства, благоустрою та ін.