Налагоджена співпраця з роботодавцем

Дата: 27.06.2019 13:45

Спеціалісти Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ активно співпрацюють з представниками ТОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ".
27.06.2019 року в Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ проведено черговий міні – ярмарок вакансій для ТОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ".
Метою заходу залишається ознайомлення з професіями та вакансіями, з інформацією про умови та особливості праці, з режимом та оплатою праці.
На захід завітала спеціаліст з підбору персоналу Вікторія, яка наголосила, що ярмарок вакансій проводиться під конкретні професії вакансій. Сьогодні були представлені та охарактеризовані наступні професії: транспортувальник, клікітовка, підсобний робітник.
Увагу безробітних було привернено саме до вимог конкретних професій. Наприкінці заходу 5 осіб виявили бажання пройти співбесіду.