Нарада голови райдержадміністрації

Дата: 02.11.2017 15:11

02 листопада 2017 року головою Тульчинської районної державної адміністрації було проведено розширену нараду голів селищних, сільських та міської рад та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та управлінь.

Під час вступного слова М.В.Підболячний звернув увагу присутніх на важливість розгляду питань та активізував присутніх до співпраці заради позитивного підсумкового результату.

Перший заступник голови Тульчинської РДА В.І.Побережник запросив присутніх у наданні пропозицій для вирішення тих питань, які виникали під час наради адже лише при колективному розгляді виникає консенсус.

На завершення наради В.І.Побережник зауважив, що має надію на співпрацю усіх органів місцевого самоврядування та виконавчої влади для подолання проблемних питань, що наразі виникають у суспільстві.

План наради додається.