Нарада голови районної державної адміністрації, районного військового комісара з головами сільських, селищних рад, ОТГ

Дата: 23.10.2018 15:14

23 жовтня 2018 року о 10 годині у залі засідань Тульчинської районної ради відбулась нарада голови районної державної адміністрації Віталія Чуби щодо стану виконання Планів Генерального штабу Збройних сил України на строкову військову службу восени 2018 року на території району.
На нараду було запрошено районного військового комісара Тульчинського районного військового комісаріату Сватко Р.В., який доповів про ситуацію, що склалась в період осіннього призову.
Аналізуючи інформацію, надану військовим комісаром, Віталій Володимирович Чуба визнав ситуацію поставок у районі критичною, яка ставить під загрозу виконання осіннього плану в цілому. Голова райдержадміністрації заслухав пояснення голів сільських, селищних громад, ОТГ, заступника начальника Тульчинського РВ НВП ГУ МВС України у Вінницькій області та начальників ВОС та визначив пріоритетні напрямки роботи на подолання питань, що виникли під час наради. Протягом листопада-грудня посадові особи, причетні до роботи з призовниками, в рамках правового поля, повинні довести виконання Тульчинським районом планів поставлених Генеральним штабом Збройних сил України.