Нарада ОВК з питань проведення виборів

Дата: 17.10.2014 15:49

16 жовтня в м. Тульчині представники Шаргородської окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу № 15, а саме член ОВК, в.о. заступника голови комісії Ю.Шаповал, член ОВК Л.Гричишина та головний бухгалтер ОВК провели навчання з головами, заступниками та секретарями дільничних комісій. Керівним складам було надано кваліфіковані методичні рекомендації щодо підготовки та проведення виборчого процесу, роздано збірники нормативно – правових актів з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, розроблений Центральною виборчою комісією. Також представниками ДВК було отримано вивіски, папки зі зразками документів для правильного оформлення бухгалтерської документації виборчих дільниць.

Посадові особи окружної виборчої комісії відповіли на ряд запитань представників дільничних виборчих комісій щодо проведення парламентських виборів 26 жовтня.