Нарада по земельних питаннях

Дата: 01.10.2018 16:29

1 жовтня 2018 року в м. Тульчині під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Чуби проведено робочу нараду з питань нарахування та виплати орендної плати за земельні частки (паї) в розрізі кожного підприємства району.
В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Лілія Сінкевич, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного відділу ГУ Держгеокадастру та Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. В ході наради обговорено ряд проблемних питань по кожній місцевій раді. Особлива увага була приділена сплаті орендної плати одноосібниками в сільському господарстві. За результатами засідання робочої групи буде підготовлено відповідне доручення голови райдержадміністрації.