Нарада щодо опрацювання пропозицій оптимізації системи інтегрованого управління та поводження з ТПВ у Вінницькій області

Дата: 25.11.2015 16:28

25 листопада 2015 року у м.Тульчин проведено робочу нараду щодо опрацювання пропозицій оптимізації системи інтегрованого управління та поводження з твердими побутовими відходами у Вінницькій області.

Нарада відбулася за участю міського голови Валерія Весняного, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Валерія Руденка, начальника комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс». До роботи були залучені представники інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету, департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації,Немирівської, Томашпільської, Крижопільської райдержадміністрацій, міста Немирів, селищ Томашпіль та Крижопіль.