Нарада в райдержадміністрації

Дата: 14.07.2015 16:08

13 липня 2015 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів нараду за участю голови районної ради Олексія Авраменка, сільських, селищних, міського голів, керівників правоохороних та силових органів, представників комунальних ЗМІ. Розглянуто питання порядку денного: 1) Про організацію заходів щодо належного виконання 6 черги часткової мобілізації на території району (доповідач військовий комісар Тульчинського РВК Дмитро Слободянюк). Д.Слободянюк зупинився на проблемних питаннях цієї черги мобілізації в окремих територіальних громадах, відповів на запитання присутніх місцевих голів, закликав представників місцевого самоврядування активніше співпрацювати з районним військовим комісаріатом для безумовного виконання завдання 6 черги часткової мобілізації – забезпечення повної ротації військовослужбовців, призваних у ході третьої хвилі мобілізації та підтримки Збройних Сил України на високому рівні бойової готовності.
Голова райдержадміністрації М.Підболячний акцентував увагу присутніх на важливості реалізації заходів щодо належного виконання 6 черги часткової мобілізації на території кожної місцевої ради, озвучив присутнім пункти розпорядження райдержадміністрації, яким з метою підвищення результативності роботи ряду виконавців дано конкретні завдання та визначено строки їх виконання.