Нарада в райдержадміністрації

Дата: 13.08.2018 15:47

13 серпня 2018 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і організацій, місцевих ЗМІ. Були розглянуті питання:
І. Про підсумки роботи служби у справах дітей за І півріччя 2018 року.
Доповідав Поліщук Віталій Леонідович – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
ІІ. Про забезпечення учасників АТО земельними ділянками.
Доповідали Цвігун Ігор Анатолійович – начальник відділу у Тульчинському районі Головного Управління Держгеокадастру у Вінницькій області; Мокринський Олександр Пантелеймонович – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
ІІІ. Про застосування антикорупційного законодавства.
Доповідала Лавренюк Анна Миколаївна – головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації.
Голова райдержадміністрації Микола Підболячний підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання окремим учасникам наради. Звернув увагу керівництва Шпиківської та Тульчинської ОТГ на необхідність створення у їх складі власних служб у справах дітей.