Нарада з питань організації щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району

Дата: 19.02.2019 15:19

Сьогодні, 19.02.2019 роуку, за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада з головою райдержадміністрації Віталієм Чубою, першим заступником голови райдержадміністрації Олегом Боровським, заступником голови районної ради Надією Григорьєвою, начальником відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Миколою Шевчуком, голів Тульчинської та Шпиківської об'єднаних територвальних громад та їх преставників, в.о.начальника КП «Тульчинкомунсервіс», де розглянуто питання щодо організації щорічної весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району та стану поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ).
У рамках зусрічі, розглянуто питання стосовно сучасних методів і технологій у сфері поводження з твердими побутовими відходами та можливості влаштування сміттєсортувальної лінії ТПВ на території діючого Тульчинського полігону ТПВ та подальшої її експлуатації.