Нарада з питань планування районного та місцевих бюджетів на 2019 рік

Дата: 25.10.2018 16:09

24 жовтня 2018 року голова районної державної адміністрації Віталій Чуба, провів нараду з питань планування районного та місцевих бюджетів на 2019 рік. Участь у нараді взяли: заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник фінансового управління Євгенія Ніколаєнко, начальники відділів та керівники структурних підрозділів, сільські, селищні голови – розпорядники бюджетних коштів.

Відповідно до проекту Закону України «Про держаний бюджет на 2019 рік», що розміщений на сайті Верховної Ради України, встановлено обсяг освітньої, медичної субвенції та базової дотації для Тульчинського району.

Для розробки проекту районного бюджету на 2019 рік, головні розпорядники бюджетних коштів мають обрахувати свої основні показники, узгодити їх з Програмою соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та подати до фінансового управління.