Нарада з питань використання субвенції з державного бюджету в 2019 році

Дата: 09.08.2019 14:49

З метою захисту та забезпечення майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, головою районної державної адміністрації спільно з дотичними до соціальної роботи працівниками, 8 серпня 2019 було опрацьовано Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616).

Крім того, з метою налагодження роботи у напрямку забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, проведено звірку з виконавчими комітетами сільських рад щодо перебування даної категорії осіб на квартирних обліках та недопустимості зняття з них даних осіб. Також проведено моніторинг наявності на території сільських рад нерухомого майна для придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.