Народний депутат України Іван Спориш обіцяв допомогти громадським активістам
Дата: 05.03.2019 13:35
Кількість переглядів: 296
Під час перебування 5 березня 2019 року в м. Тульчині народного депутата України Івана Спориша до нього звернулася група громадських активістів, які проживають в с. Нестерварка і м. Тульчин. Розмова йшла про непрості процеси переходу місцевих релігійних громад з Української Православної Церкви, яка підпорядкована Московському патріархату, до Православної Церкви України, що має Томос (автокефалію) від Константинопольського патріархату.
Спориш І.Д. обіцяв розглянути заяву жителів району і посприяти позитивному вирішенню зазначених у ній проблем.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-3c06307cf1d8705c771c804cc95131f6-V.jpg)