Народний депутат України Іван Спориш спілкувався з жителями Тульчинського району

Дата: 05.03.2019 13:20

05 березня 2019 року в м. Тульчині, в залі засідань адміністративного будинку відбулася зустріч народного депутата України Івана Спориша з представниками державних установ і громадських організацій, підприємцями та широкою громадськістю району. Голова районної державної адміністрації Віталій Чуба привітав депутата і подякував йому від імені жителів району за сприяння у отриманні субвенції з Державного бюджету України в розмірі 12,6 млн. гривень упродовж 2016 – 2019 років для забезпечення соціально-економічного розвитку району.

Народний депутат охарактеризував ситуацію в країні в контексті президентських виборів, а також діяльність окремих кандидатів, розповів про свою роботу в парламенті, закликав бути справжніми патріотами України і рідного краю.