Народному Руху – 25 років

Дата: 15.09.2014 16:52

На виконання постанови Верховної Ради України від 1 липня 2014 року № 1548-VII «Про відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», розпорядження голови облдержадміністрації А.Олійника від 5 серпня 2014 року № 433 «Про відзначення на Вінниччині 23-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», розпорядження голови райдержадміністрації Г.Роспутної від 15 серпня 2014 року № 250 р «Про відзначення на Тульчинщині 23-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» в м. Тульчині 12 вересня 2014 року проведено урочистий мітинг з нагоди 25-річчя Народного Руху з покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Захід відбувся за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, голови районної ради Олексія Авраменка, ветеранів Народного Руху України за перебудову – Арсена Преподобного, Миколи Джиги, Петра Бондаря, Володимира Пащука, Галини і Петра Олійників, активістів районної організації Народного Руху України на чолі з Олександром Онищенком, представників установ і організацій, широкої громадськості, районних ЗМІ. Виступаючі на мітингу згадували історію виникнення та роль НРУ в боротьбі за українську Незалежність, пов’язували легендарне минуле з грізним сьогоденням України, закликали до єдності, солідарності та патріотизму. Окремі «рухівці» старшої і молодшої генерацій були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, центральної і обласної організацій НРУ. Перед присутніми з мистецькими творами виступили народний аматорський вокальний ансамбль «Заграва», народний фольклорний чоловічий ансамбль «Брати» і представники РЛМО «Оберіг».