Наша мета – підвищення добробуту населення району

Дата: 13.09.2013 11:15

Під головуванням голови районної державної адміністрації Бузіка А.С. відбулося чергове спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На засідання були запрошені керівники 18 підприємств району різних форм власності, на яких низький рівень заробітної плати, не дотримуються терміни її виплати, використовується праця найманих працівників з порушенням чинного законодавства.
Передували проведенню чергового засідання проведені членами районної робочої групи рейди - обстеження суб’єктів підприємницької діяльності з питань легалізації виплати заробітної плати та найманої праці.
Відкрив засідання голова районної державної адміністрації Бузік А.С., який наголосив на тому, що основна мета проведення спільного засідання – підвищення добробуту населення району, через зростання розміру заробітної плати, своєчасної її виплати, наповнення бюджету та обговорення результатів обстеження суб’єктів підприємницької діяльності, вжиття заходів щодо недопущення нарахування суб’єктами підприємницької діяльності заробітної плати менше встановленого чинним законодавством мінімального розміру, недопущення виплати заробітної плати в «конвертах», вжиття заходів щодо легалізації зайнятості населення.
З інформаціями виступили: заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мокринський О.П.; начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Паламар О.С.; начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Пастушенко Л.В.
За результатами спільного засідання, з врахуванням зобов'язань запрошених керівників, прийняті конкретні рішення по кожному суб'єкту господарської діяльності та на продовження проведення робочою групою рейдів-обстежень суб’єктів підприємницької діяльності щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.