Навчання фахівців із соціальної роботи

Дата: 06.08.2013 10:43

2 серпня фахівці із соціальної роботи Тульчинського районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали сертифікати центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області за програмою тематичного короткосторокового семінару з питання підготовки спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Під час п’ятиденного семінару представниками обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запропоновано цікаву та ефективну форму навчання – тренінг, завдяки чому за короткий період було отримано багато інформації щодо нормативно-правової бази, яку повинен знати та вміти застосовувати на практиці кожен фахівець із соціальної роботи. Також розглядалось багато ситуацій, які часто виникають у практичній діяльності фахівця. Особливо важливим був обмін досвідом самих фахівців із соціальної роботи, адже на конкретних прикладах обговорювались можливі варіанти ведення справ.