Навчання керівників навчальних груп з підготовки суб’єктів господарювання діям у надзвичайних ситуаціях

Дата: 22.11.2018 12:27

Відповідно до «Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік» , затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації 28 грудня 2017 року № 939 22 -23 листопада 2018 року в сесійному залі будинку рад представником навчально-методичного центру цивільного захисту Шкільнюком А.О. проводяться навчання категорії «Керівники навчальних груп з підготовки суб’єктів господарювання діям у надзвичайних ситуаціях».
Слухачам доводяться презентації по темах щодо Державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, щодо підготовки працівників суб’єктів господарювання і формувань цивільного захисту до дій у надзвичайних ситуаціях. Підняті та обговорені питання організації оповіщення та організації та здійснення заходів з евакуації. Ознайомлено слухачів з поняттям «надзвичайні ситуації» та їх класифікацією.