Навчання-семінар з уповноваженими органів реєстрації місцевих рад

Дата: 18.09.2018 15:38

18 вересня 2018 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської районної державної адміністрації провели навчання-семінар, під час якого було розглянуто та обговорено питання взаємодії суб’єктів подання відомостей із відділом ведення Державного реєстру виборців. Навчання відбулося за участю представника Тульчинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Вінницькій області та уповноважених осіб органів реєстрації сільських, селищних рад, які здійснюють реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання громадян.
У ході заходу надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, а також рекомендації стосовно підвищення якості відомостей та уникнення типових помилок під час роботи.