Не допускайте виникнення податкового боргу

Дата: 28.09.2016 15:17

Якщо платник податків не має можливості у визначений термін самостійно виконувати зобов’язання перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), то в такому разі існує загроза виникнення податкового боргу підприємства. З метою покращення його фінансового стану, недопущення виникнення боргу, платнику податків надається право отримання розстрочення грошового зобов’язання. В разі наявності у нього вже існуючого податкового боргу, платник податків також має право розстрочити всю суму боргу.Право на отримання розстроченого грошового зобов’язання або податкового боргу мають платники податків – фізичні та юридичні особи. Це передбачено статтею 100 Податкового кодексу України.
Тульчинським відділенням Немирівської ОДПІ протягом січня-серпня 2016 року платникам податків всього надано розстрочок на суму понад 9 млн.грн., укладено 12 договорів про розстрочення грошового зобов’язання (податкового боргу).