Не старіють душею ветерани…

Дата: 03.10.2019 10:09

1 жовтня в усьому світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. В цей день вшанування ветеранів проходило і на Тульчинщині.
В районній бібліотеці зібрались ветерани війни та праці, як з міста Тульчина, так і району. Присутніх приємно вразили номери концертної програми, яку підготували учасники ансамблів «Росинка», «Сузір’я», «Домісолька».
Під час проведення заходу ветерани активно брали участь у концертній програмі, зокрема Пасічник Галина Макарівна із Нестерварки декламувала чудові вірші, Ганна Андріївна Гнатенко із Кирнасівки та Мензул Любов Федорівна із Клебані подарували присутнім чудові пісні своєї молодості, а 96-ти річна Северин Пелагія Фотіївна із Кирнасівки побажала всім присутнім довголіття.
Присутніх вітали представники влади та ветеранські організації міста та району. Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій, родинній атмосфері.