«Небесна сотня» дивиться на нас…»

Дата: 19.02.2016 17:04

18 лютого 2016 року в Тульчинському районному будинку культури (директор Сергій Фурман) з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбувся спогад – реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні, підготовлений колективом Тульчинського училища культури (директор Леонід Трачук, автор мистецького проекту, викладач режисерських дисциплін Любов Прилипко).
Участь в заході взяли голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, міський голова Валерій Весняний, делегації територіальних громад району, навчальних закладів міста, представники районних ЗМІ, широка громадськість. В пролозі траурно-меморіального дійства учасники на сцені та глядачі в залі разом заспівали Державний Гімн України.
У фойє РБК була розгорнута тематична книжкова виставка та на моніторі демонструвався відеоряд світлин усіх загиблих Героїв Небесної Сотні.
Микола Підболячний висловив щиру вдячність організаторам, учасникам за підготовку змістовного, непересічного, національно – патріотичного виховного заходу, висловив впевненість, що подвиг Героїв Небесної Сотні буде вічно жити у пам’яті народній та служитиме дороговказом у відродженні заможної, демократичної держави.
Завершився спогад – реквієм траурною ходою, покладанням квітів до Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, спільним виконанням Державного Гімну України у супроводі духового оркестру училища культури, закликом «Слава Україні! Героям слава!».