Негода в Тульчинському районі: долаємо наслідки

Дата: 04.07.2019 15:03

02 липня територією району пронісся ураганний вітер та злива, які накоїли чимало лиха як у місті Тульчин, так і в багатьох населених пунктах району.
Внаслідок сильного вітру та дощу було завдано пошкоджень покрівлі на 250 будинках приватного сектору, 20 багатоквартирних будинках, знищено близько 1260 листків шиферу, 200 листів жесті, 600 кв.м. європокриття (рубероїд), повалено близько 10 багаторічних дерев.
Населені пункти, що постраждали внаслідок стихії: м.Тульчин, с.Мазурівка, с.Кинашів, с.Суворовське, с.Холодівка, с. Журавлівка, с.Ганнопіль, с.Михайлівка, с.Маньківка, с.Клебань.
Пошкоджено шиферу: КНП «Тульчинська центральна районно лікарня» – 60 листів, Коледж ветеринарної медицини БНАУ – 216 листів, ВПУ № 41 – 260 листів, Тульчинський коледж культури – 265 кв.м жесті, Клебанський заклад загальної середньої освіти 1-3 ст. – 10 листів, Клебанський будинок культури – 100 листів, Тульчинський ВП НВП ГУ НП у Вінницькій області – 10 листів.
Загалом в закладах соціальної сфери - 824 листи, приватному секторі – 436 листів.
Пошкоджено сільськогосподарського збіжжя на площі близько 40 га.
Внаслідок вітру та зливи пошкоджено 15 фідерів 10 кВ, 163 трансформатори, внаслідок чого в 8 населених пунктах повністю було відсутнє електропостачання та подача води в м.Тульчин.
Відновлювальні роботи досі тривають.
У районі, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації, створено оперативний штаб, який вивчає масштаби негоди (створено оперативні групи для визначення обсягів пошкоджень) та визначено керівника із ліквідації НС.
Для ліквідації пошкоджень залучено 3 автомобілі ДПРЧ 14 (8 чол.), місцева пожежна команда смт. Кирнасівка, оперативні групи: райдержадміністрації - 8чол., Тульчинської ОТГ - 8 чол., 5 бригад РЕМ – 24 чол., 1 бригада БКМ, вишка ОПТ, 2 автовишки АП-17, бурильна установка БКУ, 3 аварійні бригади УГГ - 9 чол., оперативні екіпажі Тульчинського ВП НВП ГУ НП у Вінницькій області - 30 чоловік.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 липня 2019 року № 221 в районі призначений уповноважений керівник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Ним визначено першого заступника голови райдержадміністрації Боровського О.В..
Керівником штабу затверджено склад штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.
О 17.30 год. 02.07.2019 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району, на якому було відпрацьовано план дій керівного складу району, комісії ТЕБ та НС, штабу з ліквідації НС, поставлені завдання відповідним службам щодо ліквідації надзвичайної ситуації.
03.07 2019 року о 7 год.30 хв. головою районної державної адміністрації Віталієм Чубою проведено засідання оперативного штабу райдержадміністрації, щодо наявної інформації пошкоджень на території району та прийнято рішення про подальші дії.
Тульчинська районна державна адміністрація, Тульчинська міська об’єднана територіальна громада висловлює вдячність Вінницькій обласній державній адміністрації за допомогу у наданні шиферу для перекриття пошкоджених будівель району, а також за надану посильну допомогу у подоланні наслідків негоди дякуємо:
СО «Тульчинські електромережі» ПАТ «Вінницяобленерго» (Чорнопиский О.В.),
ДП Тульчинський «Райагроліс» (Подгорний М.М.),
ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» (Поліщук В.А.),
ТОВ «Богданівське» с. Богданівка (Дяченко О.Д.),
Тульчинському відділенню поліції Немирівського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області (Костишен В.І.),
ФОП Борщ Іван Іванович, (смт. Кирнасівка),
ФОП Грубик Олександр Михайлович (с. Холодівка),
ФОП Тимчик М.О. (м. Тульчин).