Невиплата заробітної плати - це кримінальний злочин

Дата: 02.06.2015 10:36

На особливому контролі податківців знаходяться підприємства, які порушують норми Закону України «Про оплату праці» щодо термінів виплати заробітної плати та мають заборгованість із її виплати перед працівниками.
Тому, одним з головних завдань органів фіскальної служби є контроль за дотриманням підприємствами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою податку на доходи фізичних осіб.
Зокрема, податківцями Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ постійно проводиться комплекс заходів. По кожному боржнику здійснюється аналіз причин виникнення заборгованості та визначаються шляхи її погашення.
Фіскальна служба і надалі буде приділяти значну увагу своєчасному розрахунку по заробітній платі, а також погашенню заборгованості, адже громадяни мають право своєчасно отримувати зароблені кошти за свою працю, а невиплата заробітної плати - це кримінальний злочин.