Незабаром стартує І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата: 18.02.2014 14:46

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться згідно з вимогами наказу Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152.
Згідно з пунктом 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. № 564 щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс) віднесено до видів підвищення кваліфікації.
Загальні положення
Державні службовці II – VII категорій посад підвищують кваліфікацію в рамках проведення Конкурсу відповідно до Комплексної програми, розробленої Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, погодженої з Нацдержслужбою.
Номінації Конкурсу:
Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
«Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів державного органу: департаментів, управлінь, відділів, секторів);
«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, спеціалісти
І та ІІ категорій, провідні, головні спеціалісти усіх структурних підрозділів державного органу).
У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади II – VII категорій і мають стаж державної служби:
для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;
для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.
У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.
Відбір державних службовців для участі у першому турі Конкурсу здійснюється з урахуванням критеріїв, визначених Порядком проведення Конкурсу для керівників та спеціалістів.
Конкурс проводиться щороку у три тури:
– перший (І) тур – березень – квітень,
– другий (ІІ) тур – травень – червень,
– третій (ІІІ) тур – вересень – жовтень.
Більше інформації про умови конкурсу тут: http://nads.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=557908&cat_id=513428