Нова технологічна система обслуговування громадян

Дата: 25.12.2015 08:42

23 грудня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду в Тульчинському районі відбулося практичне заняття для відповідальних осіб працівників територіальних управлінь: Піщанського, Немирівського, Томашпільського, Крижопільського районів.
Під час заняття начальник відділу інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів головного управління ПФУ у Вінницькій області Криклива О.І. і головні спеціалісти Єфремова А.В. і Швець А.М. детально роз’яснили механізм практичного впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, ознайомили фахівців управлінь з процесом ведення електронних пенсійних справ, порядком дій підрозділів з обслуговування громадян в нових умовах централізованого призначення та виплати пенсій.