Нова технологічна система обслуговування громадян
Дата: 25.12.2015 08:42
Кількість переглядів: 336
23 грудня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду в Тульчинському районі відбулося практичне заняття для відповідальних осіб працівників територіальних управлінь: Піщанського, Немирівського, Томашпільського, Крижопільського районів.
Під час заняття начальник відділу інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів головного управління ПФУ у Вінницькій області Криклива О.І. і головні спеціалісти Єфремова А.В. і Швець А.М. детально роз’яснили механізм практичного впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, ознайомили фахівців управлінь з процесом ведення електронних пенсійних справ, порядком дій підрозділів з обслуговування громадян в нових умовах централізованого призначення та виплати пенсій.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_008.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_009.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_031.jpg)